• Свеж
Контакт Бренд самолепливи Винил Фиока и Полица Лагер, 18x9', Сина

Контакт Бренд самолепливи Винил Фиока и Полица Лагер, 18x9', Сина

DEN 251.52
Достапно е за нарачката

Стока

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ САМО ЛЕПИЛО : Прилагодите или заштита на било која површина Нашиот бренд е најпознатите разноврсна полица лагер на пазарот.Нашите самолепливи поддршка ќе се држиме до било каква мазна површина!Совршен за било DIY проекти Контакт Бренд имаат ли покриени.ДИЗАЈНИРАН СО ВАС ВО УМОТ : Контакт Бренд е оперативни за над 40 години Направени во САД тоа е производ што ние сме горди!Без разлика дали сте додавање на боја на една соба, или заштита на полиците, Контактирајте бренд е вистинскиот производ за вашиот проект.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Лесно кора се држиме метод обезбедува ефикасна примена.Нашите лепило поддршка прави лагер repositionable, остварување на какви било грешки quick fix Отстранување не остава никакви остатоци, како и други производи.Едноставно да го користите секое домаќинство ножици.ИЗДРЖЛИВ, ЛЕСЕН ВОДООТПОРЕН ДА се ИСЧИСТИ : Нашата премиум винил квалитет облоги се водоотпорни, па можете да ги користите било каде може да се мисли на Нашите водоотпорен функција, исто така, беше дизајниран за лесно чистење, едноставно користете влажна сунѓерот и ја избрише секоја солза од било оценки или spills.ПРИМЕНА : Прво, да ја исчистите површината со сапун и вода, исплакнете и сува темелно.Излупете исклучување поддршка рамномерно и постави рамно, започнете со агол.Кога покрива голема површина, кора мали делови во исто време да се направи полесно.Quick start поддршка.Едноставно кора и се применува.Лесно да се смени неговата позиција и да ги отстраните.Мие, долготрајни.Покрива ѕидот, windows, контра и коцки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата