• Свеж
Тетка Џеки е Тетка Џеки е Путер Спојувања Masque, Tress Зголемете, 8 Унца

Тетка Џеки е Тетка Џеки е Путер Спојувања Masque, Tress Зголемете, 8 Унца

DEN 165.36
Достапно е за нарачката

Стока

Витамините во blackberry помогне во создавањето на колаген, што е од суштинско значење за посилно, поздраво косата.Jamaican Црна рицинус е збогатен со Витамин Е, витамини, протеини и масни киселини кои стапица влага, smooths кутикулите, и помага во намалување на косата да падне.Оваа masque е слободен од сушење, алкохоли кои се креваше косата на влага, и минерални масла & petrolatum кои може да ги заглави порите и тежат коса надолу.Одлична Влага и климатизација Терапија За сите типови коса и текстури.Направен во САД.Косата тип : Coily.Тетка Џеки е Ревитализација на blackberry и castor рецепт е моќ-преполни со хранливи материи кои се промовира здрав раст на косата.Витамините во blackberry помогне во создавањето на колаген, што е од суштинско значење за посилно, поздраво косата.Jamaican Црна рицинус е збогатен со Витамин Е, витамини, протеини и масни киселини кои стапица влага, smooths кутикулите, и помага во намалување на косата да падне.Овој рецепт, исто така, infuses негување на Moringa путер, пука со витамини познат за поттикнување на здрава нов раст.Оваа buttery климатизација masque е слободен од сушење, алкохоли дека Роб губење на влага, и минерални масла & petrolatum кои може да ги заглави порите и тежат коса надолу.Одлична Влага и климатизација Терапија За сите типови коса и текстури.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата