• Свеж
'Рѓа-Отпорни Заварување Коси Мерачи Поставите Дупка Инспекција Алатка 1-10мм 0.1 mm, Точност Feeler Мерач за Внатрешен Дијаметар Мерење

'Рѓа-Отпорни Заварување Коси Мерачи Поставите Дупка Инспекција Алатка 1-10мм 0.1 mm, Точност Feeler Мерач за

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

На мерачи се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и ' рѓа-отпорни.Мали димензии и лесно да се носат, можете едноставно да се задржи во вашата торба.Дипломирањето се јасно означени за лесен за читање.Широко се користи за мерење на внатрешниот дијаметар, дупка големина, јазот големина и слот големина.Постојат пет различни величини во еден сет дека може да ги исполни вашите различни потреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата