• Свеж
Патот Потпис 1947 MG ТЦ Джудже Возило (1:18 Размер), Крем

Патот Потпис 1947 MG ТЦ Джудже Возило (1:18 Размер), Крем

DEN 1199.76
Достапно е за нарачката

Стока

Детални моторот.Карактеристики отворање на хаубата.Отворање на вратите.Прилагодливи воланот.Целосно Назначен За Внатрешни Работи.Патот Потпис 1/18 Скала Висок Квалитет На Мускулите Автомобил Умре Фрлија Колекционерски Реплика - За Колекционерски Цели.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата