• Свеж
21 во 1 Телефон Отворање Pry Алатки за полнење со Магнетна База Лаптоп Pry Бар во Собата со Анти-Статички Пинцети Воздух, Прашина Почиста Мобилен Телефон Поправка Алатк?

21 во 1 Телефон Отворање Pry Алатки за полнење со Магнетна База Лаптоп Pry Бар во Собата со Анти-Статички Пинцети

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

【21 во 1 сет 】WEDOFIX целосно мобилен телефон на поправка алатка за полнење за вашиот поправка погодност. 【Широко се користат за elctronic производ 】】Meteal spudger комплет се добри за refurbishing Apple, i Pad, i Pod, Nintendo, Таблет, Лаптоп и сл.Универзален мобилен телефон поправка алатка за полнење за поддршка на поголемиот дел од elctronic lcd екран отворање pry. 【Материјал】ESD и Анти-статички пинцети, pry лентата за алатки кои можат да се осигура вашата безбедност. 【Квалитет】Премиум квалитет и трае долго повторна употреба поправка алатка колекции. 【Eefficient услуга】Нашиот бренд е главно за обезбедување на висок квалитет на производот и за задоволување на нашите клиенти, на било каков проблем во врска со алатки може да се реши во рок од 24 часа.Моќна функција.Безбедност за заштита.Лесен за употреба.Богата комбинација.На производи се широко се користи во комуникациска опрема, интелигентни smart телефон, таблет компјутер, воки токи, игра машина, МИНИ КОМПЈУТЕР, хлапак, часовници и други софистицирани електронска опрема.Тоа може да работи за сите i Devices (i Phone, i Pod, i Pad).Моќен function Safety protection Easy да use Rich комбинација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата