• Свеж
Cawisky Момчиња Патики Деца Атлетик Тенис Трчање Лесни Дише Спорт Воздух Салата Џогирање Патики за Момчиња

Cawisky Момчиња Патики Деца Атлетик Тенис Трчање Лесни Дише Спорт Воздух Салата Џогирање Патики за Момчиња

DEN 1807.20
Достапно е за нарачката

Стока

Гумен ѓон.ИЗНЕНАДУВАЧКИ УДОБНО И ИЗДРЖЛИВОСТ ЕДИНСТВЕНА : Овие премиум спортски деца чевли за девојки и момчиња се направена со неверојатно мек ѓон и дише материјали.Нуди ултра-лесни поддршка,одговараат за деца трчање,одење,играат тенис или друг спорт.НЕ се ЛИЗГА КАРАКТЕРИСТИКИ : контрола на единствениот може ефикасно да се спречи лизгање, и да се осигура безбедноста на децата.ЛЕСНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашите чевли за момчиња и девојчиња се неверојатно лесен и стилски.Ние не сме clunky и тешки како и повеќето деца е трчање.Ние попрво би се полесни од пердув.ШОК АПСОРБИРАЊЕ ДИЗАЈН : стапалата на нашите деца спортски патики имаат шок апсорбирање на технологија кој ги штити против коските и мускулите видови, и го задржува вашето дете колената, глуждовите и ' рбетот поддржани.БЕЗ ВРЗУВААТ LACES : Куки и ремени на instep, не треба да се врзуваат чевли, што го прави лесен за децата да се стави на или да ги тргнеме чевлите.Овие Деца Спортски Патики е совршен за Тенис,пешачење,планинарење,игра,танцување,џогирање,работи се вежба.момчињата спортски чевли со подобрување на гума браници, кои можат ефикасно да се заштити прсти од инциденти.Sock-како дизајн на чевли устата се дизајнирани да одговараат на глуждот и заштита на глуждот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата