• Свеж
C & јас Потопување во Прав, Ноктите Бои, Гел Ефект, Боја # 60 Виолетова-Сина, 0.23 оз, 6.5 g, Пурпурна Боја Систем (1 парче)

C & јас Потопување во Прав, Ноктите Бои, Гел Ефект, Боја 60 Виолетова-Сина, 0.23 оз, 6.5 g, Пурпурна Боја

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

♥ Натопи во Прав, Гел Ефект на боите за Нокти; N.W. 0.23 мл / 6.5 g; 1 парче пакет;. ♥ Гел Ефект; Може да се задржи најмалку 3 недели; Боја е стабилна, тоа не би било yellowing;. ♥ Не треба УВ Ламба; Брзо боење; работејќи со специјални течности, може да се направи брзо, лесно, и прецизна примена;. ♥ Со помош на лак смена, ќе може да се отстрани натопи во прав ноктите боја лесно;. ♥ Мини тенџере дизајн, големината е погоден за 1 помине потопување во боја во прав.Не треба да се подготви на садови за боја прав.Заштедите на време и прашоци за вас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата