• Свеж
КАМИЛА АЗ Површината Мелење Тркала - Големина: 12X 1X 5 СТИЛ: Прав - Тип 01 - Без Прекин

КАМИЛА АЗ Површината Мелење Тркала - Големина: 12X 1X 5 СТИЛ: Прав - Тип 01 - Без Прекин

DEN 3202.32
Достапно е за нарачката

Стока

Vitrified Врзани &Премиум Сина Алуминиум Оксид.Одлично за 32 A мелење тркала апликации.За high speed челик апликации на материјали 55 Рк и погоре.Исто така, може да се користи за општа алатка челици.Тежок остар абразивни наменета за оптимални перформанси на челик, од легиран челик, и malleable и нодуларен железо.Обврзницата е дизајниран да се намали слободно додека влечење на топлината подалеку од дел и во воланот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата