• Свеж
Aexit 100 Компјутери Прекинувачи SMD 2pole Еден Push Копчето Тактилни Такт Нога Прекинувачи, Прекинувачи 3x6x5mm

Aexit 100 Компјутери Прекинувачи SMD 2pole Еден Push Копчето Тактилни Такт Нога Прекинувачи, Прекинувачи 3x6x5mm

DEN 1773.60
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Тактилни Прекинувач; Земја на Производство : КИНА.Материјал : Метал, Пластика; Нето Тежина : 16g.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Тактилни Прекинувач; Бренд : .Главната Боја : Црно, Сребрен Тон; Вкупната Големина(Pin Не се Вклучуваат) : 3 x 6 x 5mm/0.12" x 0.24" x 0.2"(L*W*H).Копчето Големина : 3 x 1.5 x 1.5 mm/0.12" x 0.06" x 0.06" (L*W*H); Акција Тип : Еден.Карактеристики еден контакт, преку дупка за монтажа.Се користи во областа на електронските производи, апарати или канцелариски апарати, звук опрема, дигитални производи, и повеќе.Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг животен век.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата