• Свеж
Африканската Традиционална Облека за Мажи Долг Ракав Dashiki Кошули и Панталони 2 Парче Сет Племенски Тимови за Свадба

Африканската Традиционална Облека за Мажи Долг Ракав Dashiki Кошули и Панталони 2 Парче Сет Племенски Тимови

DEN 1677.60
Достапно е за нарачката

Стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Суво Чистење Само. ♪ Материјал : Чист памук, Африкански восок ткаенина е малку се протегала, Помек после миење.♪. ♪Големина : XS-6 XL, Проверете ја големината на табелата пред да нарачате, и има соодветна Американски големина♪. ♪Прилагодено : Овој производ може да се прилагоди на одредена големина ако прецизното тело мерења се нудат.♪. ♪Повод : Совршен за повик,дневен фустан, партија, црква, церемонијата и гала.♪. ♪Чистење : Сува Чиста или Вода за Перење(рака&Машина).♪.кога наредил,ве молиме кажете НИ за ВАШАТА ГОЛЕМИНАТА на ТЕЛОТО, БИСТА на ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИ во 30 минути,во спротивно СТАНДАРДНАТА ГОЛЕМИНА.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата