• Свеж
Стенли 4 Литри Влажни Сува Правосмукалка, 4 Врв HP Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Продавница Вакуум Компресор со Моќни Вшмукување, Мултифункционални Продавница Вакуум W/ 4 к

Стенли 4 Литри Влажни Сува Правосмукалка, 4 Врв HP Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Продавница Вакуум Компресор со

DEN 1919.76
Достапно е за нарачката

Стока

♥♥♥Ние сме официјална продавачот на влажна и сува правосмукалка, 100% на производи во нашата продавница се вистински. ♥ Голема рачка, лесно да се носат. ♥♥♥Апликации Цел : да имаат Корист од својата моќна адсорпција функција, тоа е многу корисно за домаќинство, upholster, гаража, работилница, хотел, автомобил миење, перење, продавница, jobsite, спална соба, кујна, итн.Swiveling casters обезбеди олеснување на движењето во која било насока.8 инчи✿Производ Вклучени : Влажно / Сува Правосмукалка x 1, Пукнатина Млазницата x1, Продолжување, Прачки x3, Gluper Млазницата x1, Црево x1, Пена Филтер x1, Обновливи Сува Филтер со Менгеме Прстен x1, Прашина Торба x1, 12-Месечен Warranty NOTE : да се Чува на правосмукалка далеку од пожар или други висока температура место Од 1843 година, СТЕНЛИ е добро познат бренд кои се фокусираат на R & D, производство и продажба на правосмукалка. ♥♥♥Карактеристики : ♥Стигнат далеку.На 4-галон нерѓосувачки челик резервоарот со 4 HP мотор, обезбедувајќи максимално вшмукување, со високи перформанси и долг живот.0 коњски сили, го прави лесно да си го цица на сите видови на остатоци, отпадоци, валкана вода во резервоарот.Лесен за употреба. - Над 12 нога на чистење стигнат до (4 нога црево и 8 нога кабелот за напојување) ви овозможува да стигнат подалеку без unplugging единица. ♥ Голем трансфер прекинувач. ♥♥♥ Предности : ♥1.Покрај тоа, стенли е признат светски лидер во влажни/суви правосмукалки.Голем капацитет. - 4 литри на капацитет, може да ги задоволи нормално секојдневно користење за вас, можете да го користите за долго време без често чистење на ѓубрето, во внатрешноста.

Особините

Item model number:
SL18301-4B
Capacity:4 Gallon :
Horsepower:
4 Peak HP
Item Weight:
11.5 pounds
Color:
Silver+yellow
Power Source:
corded
Voltage:
120 volts
Item Package Quantity:
1
Measurement System:
Metric
Batteries Included?:
No
Batteries Required?:
No
Package Dimensions:
12.8 x 15.9 x 12.8 inches
✿Product Included:
Wet / Dry Vacuum Cleaner x 1, Crevice Nozzle x1, Extension Wands x3, Gluper Nozzle x1, Hose x1, Foam Filter x1, Reusable Dry Filter with Clamp Ring x1, Dust Bag x1, 12-Month Warranty
NOTE:
Keep the vacuum cleaner away from fire or other high temperature place

Најдобрите понуди во категоријата