• Свеж
ewrTM00sdQ Милениче Фустан Пет Кучиња Tulle Принцеза се Облекуваат Поклон-Јазол за Лето Сино Зелена S

ewrTM00sdQ Милениче Фустан Пет Кучиња Tulle Принцеза се Облекуваат Поклон-Јазол за Лето Сино Зелена S

DEN 192.72
Достапно е за нарачката

Стока

Памук,Mesh.Без ракави дизајн го прави лесно да се стави на и да ја исклучите.во меѓувреме, ова домашно милениче фустан е кожата пријателски, дише и удобен за вашето куче да носат благодарение на парична казна изработка и решетката дизајн.Тоа ќе го направи вашето домашно милениче убави, модерни и да се издвоите од толпата, кога носи пет фустан со шарени мулти-слој tulle, bowknot, везови шема дизајн.Миленичиња фустан е направен од премиум памук, што е пријатно и издржливи.Постојат 5 димензии на производот, за да изберете од : s, m, l, xl, 2xl.Тоа е многу погоден за вашето куче да се носат во пролет и лето.Спецификации : Со карактеристика на шарени мулти-слој tulle, bowknot, везови шема дизајн, миленичиња фустан ќе го направи вашето домашно милениче повеќе убави, модерни и атрактивни.Тоа ќе го направи вашето домашно милениче убави, модерни и да се издвоите од толпата, кога носи пет фустан со шарени мулти-слој tulle, bowknot, везови шема дизајн.Кој шарени мулти-слој tulle, bowknot, везови шема дизајн, миленичиња фустан ќе го направи вашето домашно милениче повеќе убави, модерни и атрактивни.Карактеристики : Ова домашно милениче фустан е кожата пријателски, дише и удобен за вашето куче да се носат, и без ракави дизајн го прави лесно да се стави на и да ја исклучите.Тоа е удобно за вашето куче за да го носат овој милениче фустан кој е мека, кожата пријателски, дише и лесно да се стави на и да ја исклучите.Тоа е многу погоден за вашето куче да се носат во пролет и лето.[Нашите Големина S] Биста : 31cm/12.2", Назад Должина : 24.5 cm/9.6", Вратот Обемот : 22cm/8.7" (Прибл.)[Нашите Големина M] Биста : 37cm/14.6", Назад Должина : 28cm/11", Вратот Обемот : 25cm/9.8" (Прибл.)[Нашите Големина L] Биста : 43cm/16.9", Назад Должина : 31.5 cm/12.4", Вратот Обемот : 28cm/11" (Прибл.)[Нашите Големина XL] Биста : 49cm/19.3", Назад Должина : 35cm/13.8", Вратот Обемот : 31cm/12.2" (Прибл.)[Нашите Големина 2 XL] Биста : 55cm/21.7", Назад Должина : 39.5 cm/15.6", Вратот Обемот : 34cm/13.4" (Прибл.)белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата