• Свеж
HugeDE 2 Парчиња Стакло Помине Dappen Сад со Капак Нокти Маникир Сад Првенство за Течни Прав

HugeDE 2 Парчиња Стакло Помине Dappen Сад со Капак Нокти Маникир Сад Првенство за Течни Прав

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : прибл. 4x4cm.Лесно да се чисти и лесно да се користи, погоден за професионална, ноктите салон и за домашна употреба.Мала, но доволно тежина, па течноста не е лесно да се истури над.Користење на мешање акрилик течни и прав за вршење помине уметност.Направен Во Стакло и вклучуваат првенство маска,многу посебни дизајн.Големина : прибл. 4x4cm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата