• Свеж
Модерната Тоалетна Хартија Складирање Кутија, Ткиво Кутија Ѕид Монтирани, самолепливи,Мултифункционален Тоалет Хартија Носителот, Водоотпорен Складирање Кутија

Модерната Тоалетна Хартија Складирање Кутија, Ткиво Кутија Ѕид Монтирани, самолепливи,Мултифункционален Тоалет

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

✅ Премиум Материјал : Изградени на високо-квалитетна ABS + PS + КОМПЈУТЕР материјал, обезбедување на еколошки-пријателски, Безопасни за деца, издржливост, стабилност и безбедност.Големина : 25cm x 15cm x 15cm. ✅ Лесно Да се Инсталира : Нема потреба да се стиска, лесно да се инсталира, користи само-лепило налепница за да се задржи на полето на ѕидот, силна адсорпција, serrated работ, лесно да се солза тоалетна хартија надолу.Држете повеќето стандардна големина мулти-пати хартија крпи или валани хартија. ✅ Мулти-Цел за Употреба : На врвот на тоалет тркалаат носителот може да држете го вашиот мобилен телефон, таблет, види, влажни брише, очила и други малку gadgets, кога сте во тоалет или имаат туш, многу удобен и практичен(Тоа е изненадување да играат на музика на тоа).Тоа не е само тоалетна хартија послужавник, но исто така и складирање кутија, може да се сместат кеси за отпадоци и приватноста објекти како што се санитарните салфетки. ✅ Широка Примена : Дизајнирани за употреба во влага, богата со бања, дома, студија соби, кујни, плакари и др.Лесно да се пополни со ткиво кутија, отпорност на абење, силна лепливоста, мазна површина.На транспарентно прикажување на прозорецот може да знаете кога да рефил на хартија.Ако се тркалаат хартија често паузи и не може да се Повлече, да се претвори во ролна хартија наоколу. ✅ Совети и Внимание : Вклопат за повеќето рамни површини, како што се метал, стакло, дрво, плочки површината.Одмор за 12 часа, за да се обезбеди подобро лепило пред виси тешки работи на тоа.Леплива поддршка(Може да се користи после миење и сушење), силна adhesiveness и штити од вода, може да се носат за 7-10 кг тежина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата