• Свеж
Контакт Бренд Зафат Отпечатоци Трајни Лепило Не се Лизга Полица и Фиока Лагер, 18 x 4', Ешли Сина

Контакт Бренд Зафат Отпечатоци Трајни Лепило Не се Лизга Полица и Фиока Лагер, 18 x 4', Ешли Сина

DEN 256.08
Достапно е за нарачката

Стока

ФУНКЦИЈА и ДИЗАЈН : Додадете контакт на стил и исто така да ги задржи прибор, dishware и сребрениот престој во местото во вашите фиоки и полици.Издржлива и не-стап се печати горниот слој, се лизга-отпорни зафат поддршка дека ќе го задржи вашето контра блузи и полиците во потрага уредни.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ : непречено врвот може да се избриша се чистат со влажна крпа, како тие се, исто така, перат и отпорни на дамки.Позиција на лагер во областа сакате да се заштити и да се отсечени од вишокот материјал и направи!.МУЛТИ УПОТРЕБА : Овие Зафат Отпечатоци Лагер може да се користи во неколку области на вашиот дом, гаража, или канцеларија.Вие нема да мора да се грижите за јадења менувањето и лизгање во вашиот кабинети или фиоки веќе не.Употреба на жица shelving, кујна pantries, работни станици, канцелариски простории, перење соби, бањи, суета полиците и повеќе.Psst, можете дури и може да ги намали во декоративни placemats!.ПЕРНИЦА И ЗАШТИТА : Дизајнирани да бидат издржливи, дебели и цврсти од највисок квалитет на материјали.Заштита на било која површина од секојдневниот носат и солза, нечистотија и остатоци.Имајте канцелариски материјали среди и да се спречи пенкало траги и гребнатини од внатрешноста внатрешна фиоки.ИЗДРЖЛИВИ И НЕ-ЛЕПИЛО : издржлива и не-лепило лагер која обезбедува висок квалитет на подлога која ќе трае преку секојдневно носат и солза.Нема да кавгата или scrunch up!Неговата перница и силна не се лизга стегачот го намалува данокот толку кршливи предмети не се оштетени.Издржливи цврста површина.Перници и ги штити.Мулти-цел и да се перат.Мерки 12-инчни со 5-нозе.Контакт Бренд Зафат Отпечатоци Трајни Не-Лепило Не се Лизга Полица и Фиока Лагер поставува индустриски стандард за врвна високо ниво cushioned заштита и се направени од соединение наменета за неговата не се лизга својства.Овие декоративни облоги додадете личноста и стилот на било кујнски мебел, канцеларија биро или tabletop.Контакт Бренд Зафат Отпечатоци Облоги работи како бариера во фиоки и полици за да се задржи прибор и садови уредно и безбедно да се обезбедат сите додека се декоративни да одговара на вашиот вкус.Со нашите најнови иновативни и мода напред производи во софистицирани бои и дезени, Контактирајте Бренд производи продолжи да ја води индустријата.Нашите бои и материјали кои се координирани од еден супстрат на друг, па нашите клиенти да може да се меша и натпревар на нивното задоволство.Како што може да се очекува само од Контакт Бренд производи, нашата премиум висок квалитет на полица и складирање облоги доведе индустријата во квалитет и вредност.Без оглед на собата, без разлика на површината, Контактирајте Бренд ли покриени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата