• Свеж
Terisass Flywheel Puller Смена Magneto Flywheel Puller Алатка за Отстранување Extractor Алатка за Јамаха 50cc‑160cc

Terisass Flywheel Puller Смена Magneto Flywheel Puller Алатка за Отстранување Extractor Алатка за Јамаха 50cc‑160cc

DEN 295.20
Достапно е за нарачката

Стока

❤️Функција : се Користи за да се размонтираат применливи flywheel или на роторот, без да предизвика штета.Погоден за ЈАМАХА, за , Пит велосипеди 50cc-160cc. ❤️Висока прецизност : Висока прецизност и висока чувствителност овозможи да се работи ефикасно, кој е многу удобен. ❤️ Ефективни : Обидете се да користите flywheel stator magneto puller, нејзиниот шарм, брзи совети, многу едноставно и ефикасно!. ❤️Висок квалитет : Направен од висок квалитет на челик, силни и издржливи.Таа има добра отпорност на абење, висока температура отпор, отпорност на корозија и стареењето отпор, и има долг животен век. ❤️Професионални алатки : професионални flywheel отстранување алатки, кои може да се користат со многу различни видови на flywheels. ❤️Висока прецизност : Висока прецизност и висока чувствителност овозможи да се работи ефикасно, кој е многу удобен. ❤️ Ефективни : Обидете се да користите flywheel stator magneto puller, нејзиниот шарм, брзи совети, многу едноставно и ефикасно!. ❤️Висок квалитет : Направен од висок квалитет на челик, силни и издржливи.Таа има добра отпорност на абење, висока температура отпор, отпорност на корозија и стареењето отпор, и има долг животен век. ❤️Функција : се Користи за да се размонтираат применливи flywheel или на роторот, без да предизвика штета.Погоден за ЈАМАХА, за , Пит велосипеди 50cc-160cc. ❤️Професионални алатки : професионални flywheel отстранување алатки, кои може да се користат со многу различни видови на flywheels.Спецификација : Conditon : 100% Сосема New Item Тип : Flywheel Puller Material : 45# Steel Color : Како Слики Shown Fitment : Одговара за YAMAHAFit Одговара за Pitbike 50cc-160cc Package Листа : 1 x Flywheel Puller.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата