• Свеж
#8 x 1-1/4 Само за Дупчење Base Пластична Подлога со 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прислушување Завртки за Полнење,60pieces(30 Пластична Подлога+30 Завртки)

8 x 1-1/4 Само за Дупчење Base Пластична Подлога со 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прислушување Завртки за Полнење,60pieces(30

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Започнува полесно од другите авто-дупчење base подлога.Длабоко тема дизајн обезбедува силен ангажман во 3/8", 1/2" или 5/8" гипс wallboard.Пред-вежби прецизни дупка во гипс ѕид одбор - Нема дупка подготовка се потребни.Изградена од издржлива пластика да трае со години.Може да биде лесно да се отстрани.Комплет Вклучува 30 Пластична Подлога, 30 #8 x 1-1/4" Филипс Завртки , Виси до 50 кг.Се уште се во потрага по професионални Base Подлога?.Изберете СЕКРЕТАР TZH, нашите професионални Base Заштита мора да ги исполнат вашите барања, да ни веруваат, вашиот доверлив партнер.Бренд вовед : .СЕКРЕТАР TZH Професионални Индустриски & Научни бренд производителот.Ние сме биле во оваа индустрија за многу години, континуирано подобрување и истражување.Имаме сега стана репер во оваа индустрија.Од почетокот до денес, ние мора секогаш да се почитуваат секој производ и го направи тоа за секој клиент.Од производ развој, производство, продажба, дистрибуција и совршен по-продажба на услуги, ние сме строги барања.Посветени на обезбедување на клиентите со добра услуга.Зошто да го одберете нас?. -Високо-квалитетни материјали, дури и во лоши средини, се уште имаат висока сила и добро издржливост. -Овие подлога доаѓаат со силна ребра кои им помагаат да останат во стабилна место на drywalls.Тие лесно може да навлезат во дебел или тенок base и врати. -Висока цврстина, не е лесно да се деформира. -Не Дупка Подготовка Потребни се Каже збогум на дупка препарати!Не ви се потребни никакви машина за дупчење да се подготви салата во ѕидот, да ги поправи овие base подлога.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата