• Свеж
Herzzer Розова Зголеми Цвет Случај за iPhone 12 Мини 5.4,Жени, Девојки IMD Технологија на Тенок Одговара Јасно Браник Премиум Shockproof TPU Анти-Нула Полно Тело, Заштитна Маска Случ

Herzzer Розова Зголеми Цвет Случај за iPhone 12 Мини 5.4,Жени, Девојки IMD Технологија на Тенок Одговара Јасно

DEN 405.60
Достапно е за нарачката

Стока

♦Herzzer Мермер Флорални Серија Дизајн Јасно Браник TPU IMD Покривајте Телефонот Случај Компатибилен со i Phone 12 Мини 5.4". ♦Мермер Цвет Серија дизајн заштитна телефон случај помешани со шема, го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање. ♦ IMD технологија : Направи шема живописни и никогаш не исчезнат или никогаш не падне.Оваа маска е комбинирање на природни и мода да покажат највисоко ниво на убавина. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Розова Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Розова Специјалното Пенкало.Мермер Цвет Серија дизајн заштитна телефон случај помешани со шема, го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање на IMD технологија : Направи шема живописни и никогаш не исчезнат или никогаш не падне.Оваа маска е комбинирање на природни и мода да покажат највисоко ниво на убавина.Прецизно Сечење : Прецизно сечење нема да влијае на функцијата на вашиот телефон и ултра-тенок дизајн не би го прави вашиот телефон гломазна.Доаѓа со целосна 360 степени браник заштита, како и пред се покрена усна да го заштитите вашиот телефон екран.ОТПОРНО на ГРЕБЕЊЕ : задниот дел Случај нуди отпорно на гребење бариера помеѓу вашиот телефон и да ги оштети предизвикува површини и објекти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата