• Свеж
Тетоважа Магија Боја Усна Дамка Боја Мат Усна Сјај Усна Дамка Долготрајни Водоотпорен Кора Исклучување Усна Багра 5 Бои Тетоважа Кармин Достапни Секси Црвена

Тетоважа Магија Боја Усна Дамка Боја Мат Усна Сјај Усна Дамка Долготрајни Водоотпорен Кора Исклучување Усна

DEN 2354.40
Достапно е за нарачката

Стока

Лесно да се носат : Шминка кармин е лесен, лесен за носење, и може да се користи во секое време.Лесен за користење : Излупете исклучување кармин има вграден во апликатори на врвот, па може да се применува усна сјај директно на усните.Долготрајни : долготраен кармин трае неколку часа, дозволувајќи им на вашите усни шминка да трае во текот на целиот ден.Широк спектар на апликации : Водоотпорен кармин е многу погодна за професионални салони, свадби, партии и семејна употреба.Peelable : Мат усна сјај е peelable, светлина и мазна, мека на допир ви носи соновни искуство.Description Matte усна сјај е усна сјај кој може да се лупено надвор и да уживате во густа двојна боја на усните.Мат усна сјај е многу погодна за различни прилики, како што се датумите, забави, свадби, барови, танц партии, кампување, канцеларија, училиште или дневна шминка.Карактеристики Мат усна сјај-Боја : Секси Црвена.-Материјал : Растителни екстракти.-Големина : 10x2 см/3.94x0.79 инчи.-Главен Материјал : Еко-пријателски material Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Includings.1 * Мат усна сјај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата