• Свеж
TeHenoo Модерна Pendant Осветлување,Големи Pendant Светилка,Дрво и Месинг Акцент,Прилагодливи Метал Виси Светлина Тела за Kichen, трпезарија, Бела

TeHenoo Модерна Pendant Осветлување,Големи Pendant Светилка,Дрво и Месинг Акцент,Прилагодливи Метал Виси Светлина

DEN 1390.80
Достапно е за нарачката

Стока

МОДЕРНИ СТИЛСКИ ДИЗАЈН:Белата големи pendant избрана Дрво и Месинг Акцент,Бел Метал сенка, додаде Lumiled стил сијалица за да се заврши Скандинавската изглед, ви дава модерни стилски допир во вашиот дом, Идеален за кујнски мијалник, кујна островот, скали сала, бар или трпезарија, појадок бар).ЛЕСЕН И БРЗ за ИНСТАЛАЦИЈА : Сите наши производи се со лесен за инсталација пак да се направи тоа многу лесно да го инсталирате, со Lumiled сијалица.E26 ГРЛО : Нашите производи се компатибилни со блескаво, LED, CFL и халоген светилки со E26 приклучоци (стандард САД приклучоци и 60 W Max).Answer : ___________________________ Note : сијалицата во слика се продава одделно.ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ : Користењето прилагодливи јаже (66.93 инчи), можете да се откажам повисока или пониска (Повлече преку кабелот на посакуваната должина, и да ја поправите тоа од собата, со завртки).Светлината е компатибилен со скатен тавани, чудни таванот за да се овозможи различните виси позиции. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО И RETURNABLE : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате проблем со трансакција, само ги споделите со нас и ние ќе работиме со вас за да го решат проблемот.Ние Нудиме на 30-ден полн со наплата и 1 година ограничени на производителот за сите наши производи.На pendant светлина, може да се увери за да се купи!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата