• Свеж
MMOBIEL Пред Стакло Поправка Полнење Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра/Ultra 5G - 6.9 инчен - Леќа Екран Замена Поправка Комплет - Вкл. Прирачник - Црна

MMOBIEL Пред Стакло Поправка Полнење Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра/Ultra 5G - 6.9 инчен

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пред Стаклото на Екранот Надворешниот Леќа Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра / Ultra 5 G СМ-N985 F, СМ-N985 F/DS, СМ-N986 B, СМ-N986 B/DS, СМ-N986 U, СМ-N986 U1, СМ-N986 W, СМ-N9860, СМ-N986 N Вкл.Прирачник - Црна.Сеопфатен Комплет за поправка : Професионална алатка за Полнење вклучувајќи 1 x microfibre ткаенина за чистење, 1 x вшмукување чаша, 1 x spudger (лост алатка), 1 x Pry Алатка, 1 x Брише, 1 x Sim Pin, 4 x Screwdrivers (Филипс #00, Филипс #000, Torx T2 и Pentalobe P2) за полесна инсталација.Компатибилен со : Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра / Ultra 5 G СМ-N985 F, СМ-N985 F/DS, СМ-N986 B, СМ-N986 B/DS, СМ-N986 U, СМ-N986 U1, СМ-N986 W, СМ-N9860, СМ-N986 N Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Можете да ги најдете Модел тип на вашиот уред на вашиот уред и / или во settings.Инсталација : Ние ви препорачуваме да побарате совет од Професионалец пред замена на Предната Стакло Екранот.Ова е исклучително техничка постапка, ве молиме да се запознаете со процесот прво, пред да ја купите оваа група и пред да се обидете сами : Ние не може да преземе никаква одговорност за настанати штети за време на замена процес.Пред Стаклото на Екранот Надворешниот Леќа Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра / Ultra 5 G СМ-N985 F, СМ-N985 F/DS, СМ-N986 B, СМ-N986 B/DS, СМ-N986 U, СМ-N986 U1, СМ-N986 W, СМ-N9860, СМ-N986 N Вкл.Прирачник - Црна Сеопфатен Комплет за поправка : Професионална алатка за Полнење вклучувајќи 1 x microfibre ткаенина за чистење, 1 x вшмукување чаша, 1 x spudger (лост алатка), 1 x Pry Алатка, 1 x Брише, 1 x Sim Pin, 4 x Screwdrivers (Филипс #00, Филипс #000, Torx T2 и Pentalobe P2) за полесна инсталација.Компатибилен со : Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра / Ultra 5 G СМ-N985 F, СМ-N985 F/DS, СМ-N986 B, СМ-N986 B/DS, СМ-N986 U, СМ-N986 U1, СМ-N986 W, СМ-N9860, СМ-N986 N Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Можете да ги најдете Модел тип на вашиот уред на вашиот уред и / или во settings.Инсталација : Ние ви препорачуваме да побарате совет од Професионалец пред замена на Предната Стакло Екранот.Ова е исклучително техничка постапка, ве молиме да се запознаете со процесот прво, пред да ја купите оваа група и пред да се обидете сами : Ние не може да преземе никаква одговорност за настанати штети за време на замена процес.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата