• Свеж
MALABAN Рамна Глава Директно Иглички, Цвет Раководител Игли за Шиење Quilting Игли за Шиење DIY Проекти Шивачка,Боја 3

MALABAN Рамна Глава Директно Иглички, Цвет Раководител Игли за Шиење Quilting Игли за Шиење DIY Проекти Шивачка,Боја

DEN 73.44
Достапно е за нарачката

Стока

ВПЕЧАТЛИВА БОЈА : Овие игли колоритна комбинација која ги направи лесно да се види кога шиење или додадете боја на било занает проекти.Широк Апликации : добро прибор за шиење декорации, украси, свадба, забава, занаети проекти, крос-stitched, corsages, матурска, graduations, везови, итн.Производи вклучуваат : 100 компјутери.Материјалот е Челична жица.Вкупната должина е околу 5cm, големината на лак е околу 1*0.4 cm, и грешка е околу 1cm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата