• Свеж
PARLEC МАЧКА 50 DA 180 Продолжен Дофат Collet Чак Алатка Носителот C50-18DC8 DA180

PARLEC МАЧКА 50 DA 180 Продолжен Дофат Collet Чак Алатка Носителот C50-18DC8 DA180

DEN 1920.00
Достапно е за нарачката

Стока

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDABOUT 8" PROJECTIONSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : PARLEC МАЧКА 50 DA 180 C50-18 DC8 MANUFACTURER / БРЕНД : PARLECTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB6-4-6-2.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата