• Свеж
zsliap R/C 1:14 Модел на Автомобил, Супер Спортски Тркачки Автомобил Хоби Играчка Автомобил, 2.4 G Далечински Управувач Електричен Автомобил, Модел на Возило, Подарок за Мо?

zsliap R/C 1:14 Модел на Автомобил, Супер Спортски Тркачки Автомобил Хоби Играчка Автомобил, 2.4 G Далечински

DEN 1695.12
Достапно е за нарачката

Стока

[Одлични перформанси]2.4 GHZ фреквенција е ажурирана нова функција на овој далечински управувач автомобил,кој може да обезбеди стабилен и пошироко за контрола на опсег за трка,и може да патува до 80 метри,и ви овозможува да се трка на максимална брзина од 4mph. [Симулација гуми]непречено и гумени тркала со јасни обрасци и независна суспензија систем може да го намали триењето меѓу гумата и на подот и да донесе најмногу активна суспензија,па тоа може слободно да го внесете околу куќата. [Целосно функционална далечински управувач автомобил]Тоа има тенок,мазен изглед и далечински управувач со функции како што се напред,назад,лево и десно;лесно да се контролираат,го далечинскиот управувач автомобил реагира добро.Едноставно две-се справи со далечинскиот управувач и максимална брзина од 4 километри на час се забавуваат. [Здрав материјал и нула отпорност]Не-токсични ABS пластика и мазен изглед може да биде добро одржувани во повеќе влијанија. [Најдобри ветување]Доколку ви треба помош,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Производ материјал : ABS пластика.Електронски component Product размер : 1 : 14 Whether далечински управувач : Yes Product боја : yellow Product брзина : 8.2 км/hour Battery ви се потребни : автомобил модел (АА батерија Х5)Далечински управувач батеријата(АА батерија X2)[не се вклучени]Производ големина : 33cm X17cm X7.5cm Suitable возраст : 8 години и above Product конфигурација : Автомобил модел X1 Remote контрола X1 Product перформанси : напред и назад,лево свртување и десно да се сврти,предните и задните светла,предните тркала шок апсорбер,задните тркала differential Product употреба : собирање,декорација,забава,gift Prompt : Овој производ треба да се усогласат со конкретни безбедност warnings Customer Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата