• Свеж
Estink Постојан Видео Стабилизатор, Добар Изглед за Домашна

Estink Постојан Видео Стабилизатор, Добар Изглед за Домашна

DEN 1624.80
Достапно е за нарачката

Стока

Професионална постојан видео стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, за dslr фото камера итн.Тоа исто така има rubberized, не се лизга на монтирање на површината, така вашата камера придава безбедно; и пена покриени со рака зафат за удобно снимање.Тоа е најмногу прифатлива полно опремен стабилизатор на пазарот.Тоа обезбедува одлична стабилност и го намалува камера вибрации за време на снимање на видео, и јасно видеа.Нејзините алуминиум легура изградба обезбедува цврст и издржлив изгради‑квалитет за долгорочната сигурност. 100% Сосема Нов.Материјал : Алуминиум, Гума Главната Боја : Црна и Црвена Димензии : Прибл 18*5*32.5 cm/7.0*2.0*12.7 инч(L*W*H) се Справи со големина : Прибл 3.2*3.2*18cm/1.2*1.2*7.0 инч(L*W*H) Дијаметар на зафат : 3.2 cm/1.2 инчен Дизајн : Општ Тип : Рачни Капацитет : 2.1 lbs(0.95 kg) Поддршка : Дигитални камери и Camcorders до 2.1 lbs Компатибилен Бренд : за dslr фото Камера, за видео камера Изградба : Алуминиум тело, гума поместена рачки, полиран хром контра-тежина DSLRs може да се користи на Постојан Видео Стабилизатор со светлина леќи Удобност зафат се справи со Дух ниво и палецот стабилизатор Полиран хром контра-тежина Супер gimbals за мазна, точни движење Вовед : .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата