• Свеж
SUKPSY Шарени Сјајот Контактна Леќа Случај 5 во 1 Преносни жив песок Контактна Леќа Визија за Нега на Сад во Комплет со Огледало Пинцети Смена Алатка Раствор Шише (A-Роз?

SUKPSY Шарени Сјајот Контактна Леќа Случај 5 во 1 Преносни жив песок Контактна Леќа Визија за Нега на Сад во

DEN 229.92
Достапно е за нарачката

Стока

Контактна леќа случај сет изработени од пластични материјали,еден-парче стилски пренослив дизајн,безбедно и издржлив,лесен за носење.Контактната Леќа Случај кутија е додадено со блескавата магија жив песок,се комбинираат убава печатење,која е многу убава и исклучителна, мечтателни атмосфера,Кога ќе се тресе, жив песок ќе продолжат со тоа. 5 во 1 Контактна Леќа Случај Комплет : контактна леќа кутија големина 7.2 cm / 2.8 инчи, вклучуваат 1 пинцети,1 вграден во огледало,1, раствор шише, 1 контактна леќа смена алатки, 1 контактна леќа случај.Мал и лесен,лесен за носење,може да се стави во џебот, ранец, рачна ташна и паричник во секое време и секаде за употреба кога ви треба,без да се грижите за spillage или истекување.Погоден за користење за време на патување канцеларија, дома, на ден или отворено активност и неверојатен подарок за девојки,жени.Карактеристики : Шарени жив песок контактна леќа случај, сјајот и заслепуваат, многу убави и слатки Преносни контактирајте со lense случај со огледало, раствор шише,леќа кутија,tweezer и контакти апликатори,Многу лесен за употреба и да го носат Овој контактна леќа комплет се користи за пријавување и отстранување на контакти од вашите очи, без допирање на рацете.Совршен за секој ден, активности на отворено и патување употреба На таписерии и онанирачки контактна леќа кутија е одличен подарок за девојки Спецификации : Материјал : пластични Боја : розова Големина : 7.2 x 2.8 cm/ 2.8 x1.2 инчен Пакет се вклучуваат : 1 X жив песок Контактна Леќа Носителот со Огледало 1 X Контактна Леќа Случај 1 X Раствор Шише 1 X Tweezer 1 X Контакти апликатори Забелешка : 1.Измијте пинцети и носителот со чиста вода или контакт леќи решение пред и по секоја употреба. 2.Кога вие користите контактна леќа складирање случаи треба да се обрне внимание на лево и десно позиција.Секој дното има 'L' или 'R'to разликуваат лево, од десно. 3.Експертите укажуваат на тоа дека го замени контакт случај за 3 месеци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата