• Свеж
Baoblaze Клипот Запре Спојки Flywheel Отстранување Алатка Заменува Универзална

Baoblaze Клипот Запре Спојки Flywheel Отстранување Алатка Заменува Универзална

DEN 1286.40
Достапно е за нарачката

Стока

Клипот запре пила дел спојки flywheel отстранување алатка -14mm.Се користи за спојки услуга или flywheel орев отстранување или сервисирање плевел јадачи и лист компресори.Универзален тип, Одговара За 2-мозочен удар Пила.Може да се користи за спојки услуга или flywheel орев отстранување или сервисирање плевел јадачи и лист компресори.Само се отстрани искра приклучок и завртка оваа алатка во своето место и лесно сит надолу.Опис : - Клипот се запре пила дел спојки flywheel отстранување алатка -14mm. - Се користи за спојки услуга или flywheel орев отстранување или сервисирање плевел јадачи и лист компресори. - Универзален тип, Одговара За 2-мозочен удар Пила. - Може да се користи за спојки услуга или flywheel орев отстранување или сервисирање плевел јадачи и лист компресори - се отстранат Само искра приклучок и завртка оваа алатка во своето место и лесно сит тоа долу - На крајот се изработени целосно радиус да се спречи оштетување на врвот на piston Package Вклучува : 1 Сет Спојки Отстранување Tool We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата