• Свеж
Остри 00575289JY509416855900R Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Остри 00575289JY509416855900R Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

DEN 104.16
Достапно е за нарачката

Стока

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; LC-32 D59 U,LC-42 D69 U.Стојат завртка 9 JY509416855900 R придава на стојат база на телевизија.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Компатибилен Брендови : Остар.Овој производител одобри стенд завртка (дел број 9 JY509416855900 R) е за телевизии.Отстранете го телевизија и следете ги инструкциите во упатството при инсталирањето овој дел.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) делови!Овој производител одобри стенд завртка (дел број 9 JY509416855900 R) е за телевизии.Стојат завртка 9 JY509416855900 R придава на стојат база на телевизија.Отстранете го телевизија и следете ги инструкциите во упатството при инсталирањето овој дел.За Остар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата