• Свеж
xigua Дрво Симпатична Був Бебе столче Опфаќа Крошна за Доенчиња Колички Мека Canopies за Новороденчињата Бебиња Старечки Престилка Покритие за Доење

xigua Дрво Симпатична Був Бебе столче Опфаќа Крошна за Доенчиња Колички Мека Canopies за Новороденчињата Бебиња

DEN 311.52
Достапно е за нарачката

Стока

[Еластичен & Дише Материјал] : бебето carseat маска е направена од високо квалитетни 80% полиестер и 20% spandex се вклопуваат, многу мек, флексибилен и да се дише.Удобно за мајки & доенчиња кожата.Нашите столче крошна е совршен водат кои може да се вклопат повеќето шетач форми. [Стандардна Големина] : 13.4" x 27.6" x 28.3" - големи и лесни, На големо отворање големина нуди повеќето мајки доволно простор во внатрешноста во текот на доењето.Лесно да се организира и практичен за употреба. [Заштитна Бебе Седиште Крошна] : Нашата детско седиште за автомобил покритие обезбедува 360°покриеност за да се заштити приватноста на мајките доилки, додека надвор и за.Кога бебињата спијат во колички или со автомобил седишта, ова безбедност покрие обезбедува пријателски чекалницата дреме атмосфера, и да ги заштити од сонцето, ветерот и прашина. [Разноврсна Нега Опфаќа] : Оваа мајка бебе седиште поклопецот е функционална дека може да се користи како приватноста на доењето капак, на детско седиште за автомобил покритие, на шопинг количка корица, на poncho заштита, висок стол маска, вратот потоплите бесконечност шамија, а шетач маска, една пелена промена на капак, итн. [Убав Подарок за Почетниците Мајки] : Тоа е, мора да го имаат тоа може да биде совршен подарок за секој почетник мајка.Особено на Денот на Благодарноста, Свети Патрик Ден, Ден Велигден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката и така натаму.xigua Бебе столче Опфаќа Soft & Дише Материјал : Трајни 80% полиестер и 20% spandex мешавина Димензија : 13.4" x 27.6" x 28.3" (34 * 70 * 72 CM) Пакет, Вклучувајќи : 1 x Еластичен Старечки Покрие Совршен Поени a.Мека и дише, еластичен и заштитни б.Обезбеди приватност простор за доење в.Заштити бебињата од надвор валкани работи и лошите временски услови дена г.Идеален како шопинг количка корица, на poncho заштита, висок стол маска, вратот потоплите бесконечност шамија, а шетач маска, една пелена промена на капак, итн Вид Забелешка 1. Не ставајте го поклопецот во водата за температура под 40° за перење.Не исплакнете, топлина за сушење, и железо бебето carseat покрие, па дури и суво чистење. 2. Ние цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата