• Свеж
Gators Дијамант Стрелка Дијамант Првенство Тркала 5/8-11 Arbor - 10 Сегменти - 7 Инчи

Gators Дијамант Стрелка Дијамант Првенство Тркала 5/8-11 Arbor - 10 Сегменти - 7 Инчи

DEN 1324.80
Достапно е за нарачката

Стока

Gators Дијамант квалитет - комбинација на супериорен дијаманти и исклучително издржлив сврзување структура и комерцијален композитни метална матрица. 5/8 инчи - 11 навој арбор.Стрелка форма сегмент дизајн промовира супер агресивни отстранување на облоги.Крупен чакал, средни бонд.Погоден за обложување отстранување и конкретни мелење.Високи Перформанси Висока Издржливост Gators Дијамант Стрелка Првенство Воланот е најдобро за агресивни слој отстранување и дебели бетонски мелење.Овие мелење тркала обезбеди многу брзо мелење и акции отстранување брзина.Премиум квалитет на дијаманти, уникатен сврзување структури и големи мелење сегменти со топлина третираат челик тела се обезбеди зголемување на издржливост и на тркалото на животот.Дизајниран со venting дупки кои работат ефикасно со прашина покровот системи. || Gators Дијамант - Следната Генерација Дијамант Инструментално - 2 X Минатата Подолго || Полирање Технологија беше создадена од страна на нашите искуство во комерцијални кат подготовка, брусење и полирање индустрија, која датира од над 30 години.Нашата САМО да се фокусираат на развивање на најдобрите ДИЈАМАНТ инструментално прави Полирање Технологија вистински експерт во областа.Ние ре-дизајниран постојните дијамант инструментално од внатре кон надвор со Следната Генерација Полирање Технологии и со гордост го создал високи перформанси Gators Дијамант, која веруваме дека би можело да ТРАЕ ДВАПАТИ ОНОЛКУ време, трошоци на истите.Полирање Технологија производители инструментално, кои се и издржливи и економично свесни.Тоа е нашата заложба да се развие дијамант алатка технологија која приноси на најбрз можен производство го оценувате по најниска можна цена на квадратен метар.Нашите производи се тестирани на вистински работни места со реални променливи.Полирање Технологија е поврзано полиран бетон изведувачи се тестирање нашите производи под строга оценување на постапките на нивните вистински работни места и давајќи ни повратни информации постојано, па ние може да ги задржи подобрување на нашиот квалитет и технологии.Ние се стави УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ на ВРВОТ на нашата листа.Обидете се на нашиот Gators Дијамант, не само што ќе се види на неверојатни перформанси и издржливоста на нашиот производ, но, исто така, нашата прва класа на услуги на клиентите!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата