• Свеж
Detangling Четка за Црна Природни Влакна,Мека Detangling Чешел Косата Detangler Четка за Африканско Американски 4b/4c Коса Кадрава Коса, Густа Коса и Фино Коса,Wet&Dry (зелен)

Detangling Четка за Црна Природни Влакна,Мека Detangling Чешел Косата Detangler Четка за Африканско Американски

DEN 95.76
Достапно е за нарачката

Стока

HAIRBRUSH DETANGLER : Ова detangle коса четка има 8 ред флексибилни независни влакната, лесно може да detangle сплетен кадрава, брановидни, дебела , долга или природна коса-без demage.На подолг влакната се постигне надолу зад вратот каде што повеќето од нашите прашања како што се да се скрие.Вие и вашите деца ќе се чувствувате помалку болка ако ја користите оваа detangler коса четка.Нема да има повеќе метежот прашања.КОСАТА ЧЕТКА ЗА ЖЕНИ : Ако имате нормална метежот или супер кадрава 3а да 4c афроамериканец на косата, ова е косата четка афро за вас.Ако сте дама со природно црна коса,фино коса,краток густа коса или дебели долга кадрава-носталгичната коса,оваа четка е исто така и вашиот најдобар избор.ПРОПУСТЛИВИ КОСА ЧЕТКА ЗА УДАР на СУШЕЊЕ : Ова се криви се пропустливи коса четка има монтажни заградата.Можете да ја прилагодите растојанието помеѓу влакната со заградата.Грбот на радијалната пропустливи коса четка има вентилирани област, кои им овозможуваат струење се движат низ дел, направете ја вашата коса униформа топлина, намалување на удар време на сушење, да се спречи опаѓањето на штета од прегрее.ПОДОБРЕНА ДИЗАЈНИРАНИ : Луксузно направена за hairstylists и убавина љубовници, оваа четка е дизајниран со квалитет во умот.Дури и четка изгледа голем, подобрени се справи со дизајн го прави полесно да се зафат,вие не треба да се грижите како да се контролира.На задниот дел од дршката,има отстранлив капак,може да се земе мал капак кога сакате да се откажам четка на ѕидот.НАШИТЕ УСЛУГИ : Заменат или Целосна Наплата ако незадоволни.Било пред-продажба или по-продажба на прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.ТРИ БОИ ЗА ВАШИОТ ИЗБОР : зелена,црна,розова.ФЛЕКСИБИЛНА ГЛАВА СО МОНТАЖНИ линија : мал дел се монтажни,тоа може да се користи за да се поправи на влакната.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата