• Свеж
ExhilaraZ Топла Нови Апарати За Домаќинство Фиока Кабинет Кујнски Прибор, Приборот За Јадење Divider Фах Пластични Складирање Организатор

ExhilaraZ Топла Нови Апарати За Домаќинство Фиока Кабинет Кујнски Прибор, Приборот За Јадење Divider Фах Пластични

DEN 895.20
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Пластични❤тенок може да кулер дигитални храна кујна скала skillet шпорет облоги кујната готвење храна бонбони BBQ месо термометар салата фабрика за печење тави складирање сад тава сечење на табли торба клипови пластични силикони кујнски прибор basting четки коцки Мраз рака blenders❤.Погодно за чување на кујнски прибор.Стави во фиока, направи вашата кујна повеќе чисти.Парична казна изработка, мазна и издржливи.Карактеристики : Лесен за Употреба, се зачува Простор, Мазна.Точка Име : Фиока Divider Фах Материјал : Пластични Карактеристики : Лесен за Употреба, се зачува Простор, Мазна Големина : 29.6 cm x 19.8 cm x 3.7 cm/11.65" x 7.80" x 1.46" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фиока Divider Лента(Не се Вклучени Други Предмети).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата