• Свеж
GOULIAN Нови 360° Rearview Огледало Телефон Носителот, Автомобил Телефон Носителот,Компатибилни Телефони Планината, 360 степени Rotatable Универзална Прилагодливи паметен Теле?

GOULIAN Нови 360° Rearview Огледало Телефон Носителот, Автомобил Телефон Носителот,Компатибилни Телефони Планината,

DEN 139.20
Достапно е за нарачката

Стока

1. [Поддршка 360-степен Ротација на Телефонот Седиште] - Поддршка за да го промените Аголот на волја, погодно за вас да се прилагоди на потребните навигација Агол, подобро планирање на маршрута, лесен за возење.Тоа може да ротира 360 степени и може слободно да се прилагоди на различните перспективи треба да уживате во најдобрите возачко искуство. 2. [Стилски Дизајн и Висок Квалитет] - Тоа се прави на нов ABS + метал материјал, издржлив, не е лесно да се нула, стилски изглед дизајн, лесно да го инсталирате, едноставен и практичен. 3. [Една рака Операција,Невидливи за Складирање] - нема да биде расеан додека возите.Можете да ја прилагодите навигација пат со една рака за да се обезбеди возење безбедност и нека вашето семејство остатокот увери.И тоа може да се користи по туркање и влечење од, и тоа може да се чуваат зад rearview огледало.Тоа може да се скрие кога не е во употреба, па тоа нема да се меша со вашиот вид и влијае возење безбедност. 4. [Отворање Прилагодливи] - отворањето на поддршка е прилагодлив.Големината и стегање на отворање може да се прилагоди според своите потреби со вртење на ротирачкото копче под отворање.Ултра-стабилна, метална боја притиска ротирачкото копче, кој е лесен и брз, стабилен и не се тресат. 5. [Повеќе Инсталација Методи и Широка Примена] - Во прилог на rearview огледало, тоа исто така може да се инсталира на седиштето, што е погодно за патниците да го поминуваат здодевни времето на патување.голем теренот менгеме на назад дизајн, брз заклучување, заштеда на време и напор.Тоа е погоден за повеќето модели на мобилни телефони и може да се користи со сите табови на 48mm-100mm Компатибилен со мобилни телефони и уреди. 3-21mm клип ширина, клип каде што сакате.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата