• Свеж
WJ Wholesalejewelry 6 Џеб Виси Складирање Торба Чанта Чанта Tote Торба за Чување Организатор Закачалка Двојно Страни Виси Складирање Торба Гардероба Плакарот (Црна)

WJ Wholesalejewelry 6 Џеб Виси Складирање Торба Чанта Чанта Tote Торба за Чување Организатор Закачалка Двојно

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Изработени од не-плетени ткаенини и транспарентен ПВЦ со 6 џебови.Умерена производ големина, 12.2*11.8*35.43 инч, и purses канџите се вклопуваат.Транспарентен ПВЦ и можете да изберете што и да сакате брзо.Има поцинкуван виси кука и те спаси простор, идеален избор за вашата чанта.Плакарот чанта организатор чанта носителот има транспарентен windows, го прави лесно да ги видите и најдете објект што сакате,исто така удобно да управувате со вашите торби и прашина-доказ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата