• Свеж
ВОЗДУХ ДРВО Мали Дупки Магија Пресврт Коса Четка,Навивам Сунѓерот за Природни Влакна,Торнадо Заклучување на Афро Виткање Серпентина Чешел Две-Страна за Нега на Ко?

ВОЗДУХ ДРВО Мали Дупки Магија Пресврт Коса Четка,Навивам Сунѓерот за Природни Влакна,Торнадо Заклучување на

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Пакет се Вклучени】 : 1 X Различни Мешавина Магија Коса сунѓер. 【Потрајни】:материјалот е со висок квалитет ЕВА + Сунѓерот,Добра еластичност,висока лепливоста,висока отпорност на триење,се повеќе издржливи.По тестирање, услугата животот е толку висока што 20-30 пати во споредба со обичен тип. 【Најдобар Натпревар】 : станот страна,во Споредба со другите коса сунѓерот на ист стил,дупки се поголеми,кои ви даваат повеќе компактно фризура;друга страна има мали бранови и дупки,Две-Страната дизајн ви дава пет опции за тоа како да се пресврт вашата природна коса. 【Совршен Дланка Големина】 : Одговара на рака,контрола удобно,лесен за употреба и кадрици се појави во кратко време да се добие берберот е професионален изглед ги сите со себе. 【Одличен Подарок】 : Еднократно,Преносни,погоден за домашни патување употреба,совршен за секоја модна луѓе,е голем дар за членови на вашето семејство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата