• Свеж
24/36/120/240/360/480 КОМПЈУТЕРИ Совети Круг Лажни Помине Уметност Екранот Совети Ноктите Боја Приказ на Табелата на Ноктите се Прикаже Картичка Стапчиња со Лепило Налепни?

24/36/120/240/360/480 КОМПЈУТЕРИ Совети Круг Лажни Помине Уметност Екранот Совети Ноктите Боја Приказ на Табелата

DEN 71.76
Достапно е за нарачката

Стока

1.【ABS Пластика】GOYAESQUE круг помине екранот совети се изработен од ABS пластика, лесни, без мирис, мазна,лесна за полски, тешко да се пробие,лесно да се во боја, да обезбеди добра користење на искуство, дури и за почетници. 2.【Уникатен Дизајн】Круг совет со рамен грб, за добро прилог на ноктите боја книга и лак шише капи.Дијаметарот на секој круг помине парче е 1.2 см/1.5 во.Оваа големина е дизајнирана според големината на лак шише капаче.Во исто време, тоа може да се користи на боја шема прикажана на клиентите. 3.【Главната Апликација】Овој вид на круг помине совет транспарентен или природата белата често се користи на капа на лак или гел лепак шише,Различни кутии од акрил во прав, луѓето брзо може да се разликуваат во боја на лак без отворање шише капаче или кутии;Тоа, исто така, беше прикажана на лак боја шема на клиенти; Пракса Страна на доградба на Акрилни Нокти во дом или салон за убавина. 4.【Пакет Вклучуваат】имаме 8 различни пакети на 24/36/120/240/360/480 PCS за вас да се избере транспарентен & природата белата круг лажни ноктите се прикаже табела со 120/240/360/480 PCS лепило налепници се вклучени во оваа пакети. 5.【Користење на методот】Применуваат лак на тркалезна боја на екранот картичка ,сува под ноктите светилка.Потоа пејст на двострано лепило на врвот на вашиот лак шише,се Сече на еден совети и се држи на лак капак.Бидете сигурни која боја на лак е иста како и капа.Чекор : . 1. Се применуваат лак во боја на екранот картичка. 2. Нанесете лепак точки на боја на дисплејот картичка. 3. Се држи на лак капак. 4. Добиете на готовиот производ. 5.Бидете сигурни која боја на лак е иста како и капа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата