• Свеж
Магнетни Безжичен Полнач | Tekpower 15W Магнетни Полнење Подлога со Вграден-во 3-Нога USB-C Кабел за Полнење iPhone 12/12 Pro / 12 Про Max / 12 Мини (USB-ЕДЕН Адаптер Вклучен, Не AC Адаптер)

Магнетни Безжичен Полнач | Tekpower 15W Магнетни Полнење Подлога со Вграден-во 3-Нога USB-C Кабел за Полнење

DEN 1257.60
Достапно е за нарачката

Стока

Безжична магнетни држачи со максимална излезна моќност 15 W Безжична компатибилен со i Phone 12 Pro/i Phone 12 Про Max/i Phone 12 mini, i Phone 12/i Phone 11 Pro/i Phone 11 Про Max/i Phone 11/i Phone SE, i Phone XS/XS Max/ i Phone XR/i Phone X, i Phone 8/8 Плус.Enjoy the best of both worlds with компатибилност за Apple i Phone 12 серија, како и Чи безжични полнење за Android базиран smart телефони.Силен магнет прилепува и цврсто да се држи кон компатибилен уред со совршен усогласување додека доставување на безбеден, стабилен и ефикасен надомест.Компактен и лесен дизајн, лесно да се вклопат во џеб, чанта, или ранец, идеален за модерна on-the-go начин на живот.Вграден-во со 37" долго не-монтажни кабел со USB-C конектор, USB-C за да го USB-ЕДЕН адаптер е вклучен за дополнителна погодност. (USB-В ѕид полначот НЕ е вклучен).Безжична магнетни држачи со максимална излезна моќност 15 W Безжична компатибилен со i Phone 12 Pro/i Phone 12 Про Max/i Phone 12 mini, i Phone 12/i Phone 11 Pro/i Phone 11 Про Max/i Phone 11/i Phone SE, i Phone XS/XS Max/ i Phone XR/i Phone X, i Phone 8/8 Плус.Компатибилен со двете Брзо Полнење и Моќ Испорака.Силен магнет прилепува и цврсто да се држи кон Magsafe компатибилен уред со совршен усогласување додека доставување на безбеден, стабилен и ефикасен надомест.Фиксна фреквенцијата на напонот пропис во голема мера се намали пречки со 5 G фреквенцискиот опсег.Magsafe компатибилен со нови iphone-и Чи безжични полнење за сè друго.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата