• Свеж
Џ. Р. Watkins Течни Рака Сапун - Грејпфрут - 11 оз

Џ. Р. Watkins Течни Рака Сапун - Грејпфрут - 11 оз

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

JR Watkins.Формулиран со премиум природни состојки и етерични масла, ова напорно, природни рака сапун создава мазна пенливата на suds дека исплакнете далеку, оставајќи вашите раце исклучително чисти и мазни.Оваа течност рака сапун е нежна за раце и да е атрактивна пакувано - да не зборуваме, тоа е во нашиот нов Грејпфрут мирис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата