• Свеж
Негување & Анти-oxidising Рака Крем од Оксфорд Biolabs - Интензивна Moisturising и Негување За Нормална до Сува Кожа

Негување & Анти-oxidising Рака Крем од Оксфорд Biolabs - Интензивна Moisturising и Негување За Нормална до Сува

DEN 166.80
Достапно е за нарачката

Стока

НЕГУВАЊЕ И ЗАШТИТНИ.Оваа страна крем pampers на кожата и не остава мрсна или мрсна траги.На природно-врз основа на состојки имаат интензивни moisturising и заштитен ефект.Погоден за нормална и сува кожа.SAFE СОСТОЈКА ФОРМУЛАЦИЈА.Оваа страна е формулиран крем со само најбезбедно и природни состојки, без иритирачки состојки и штетни хемикалии.Dermatologically тестирани, без адитиви и бои.Не се тестирани на животни.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС.Oxford Biolabs " мисија надоврзува точно ангажирање на потрошувачите со веродостојни наука.Ние сме посветени да стои со нашите производи и да не прават лажни ветувања.КВАЛИТЕТОТ.Развиен во Оксфорд, велика БРИТАНИЈА и произведени во Германија.За разлика од останатите брендови на пазарот, ние ви нудиме drug-free производи.Oxford Biolabs Негување & Анти-oxidising Рака Крем може да се користи секојдневно за нормална и сува кожа.На природно-врз основа на состојки имаат интензивни moisturising и заштитен ефект.Свилен мека кожа што не е лево мрсна или леплива.Формулацијата е природно-базирани, витамин богати решение за нормална, сува или чувствителна кожа.Тоа е комбинација моќен антиоксиданс витамин Е и Биотин (витамин Б7), докажано да се промовира одржувањето на здрава кожа и нокти, со природни екстракти, семе масла, и млечни протеини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата