• Свеж
7.5 X 112MM КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ И КАПИ СО БЕСПЛАТЕН TORX МАЛКУ ПАКЕТ ОД 24

7.5 X 112MM КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ И КАПИ СО БЕСПЛАТЕН TORX МАЛКУ ПАКЕТ ОД 24

DEN 2200.80
Достапно е за нарачката

Стока

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.РАМКА ЗАВРТКА.КОНКРЕТНИ ЗАВРТКА.ЗАВРТКА КАПА.КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ, ZYP , СО TORX МАЛКУ И КАПИ, ПРАКТИЧНО СТРЕС СЛОБОДНО, ДОЗВОЛУВАЈЌИ ИМ БЛИСКУ ДО РАБОТ АПЛИКАЦИИ.TORX ГЛАВАТА ЗАВРТКА ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВРТЕЖЕН МОМЕНТ КОНТРОЛА.ЗАВРШИ СО КАПАК КАПИ.ПРЕКУ-ОДРЕДУВАЊЕ, ЕЛИМИНИРАЊЕ НА ПОТРЕБАТА ЗА ОЗНАЧУВАЊЕ И REPOSITIONING.ВИСОК КАПАЦИТЕТ СО INTERLOCKING НИШКА ВО БАЗА МАТЕРИЈАЛ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата