• Свеж
Baost 1Set Стоматолошки Орална Нега 360 Ротари Длабоко Чистење Масажа Водоотпорен Електрична Четка за заби со 2 Четка Глави Батерија Управувана Патување Електрични четк

Baost 1Set Стоматолошки Орална Нега 360 Ротари Длабоко Чистење Масажа Водоотпорен Електрична Четка за заби со

DEN 129.36
Достапно е за нарачката

Стока

❄ Материјал : ABS;Големина : x 20cm 3cm/7.87" х 1.18" (Прибл.);Напојување : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени);. ❄ Електрична Четка за заби, 360-степен ротари електрична четка за заби. 6 пати почиста од нормално четка за заби. ❄ Речиси 6.000 движења во минута.ON/OFF копчето, вие само треба да се притисни на копчето.Масажа на електрична четка за заби, уживаат четкање на вашите заби. ❄ Супериорен 3 D Чистење Акција осцилира, ротира и pulsates да се растури и да ги отстраните од 300% повеќе плакети од обичен прирачник четка за заби;. ❄ Пакетот Вклучува : 1 x Електрична Четка за заби (со Четка Главата, Батерии Не се Вклучени) ;1 x Четка Главата ;.Тип : Електрична Четка за заби Материјал : ABS Ротирачка Брзина : 6000 Пати во Минута Напојување : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени) Карактеристики : Водоотпорен, Лесен за Употреба, Трајни Големина : x 20cm 3cm/7.87" х 1.18" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Електрична Четка за заби (со Четка Главата, Батерии Не се Вклучени) 1 x Четка Главата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата