• Свеж
ШАРЛОТ ЦЕВКА 3/4 СТРАНА ШТЕКЕР 90 СТЕ ELL SXSXS ПРИТИСОК ( 1 Единица Парче )

ШАРЛОТ ЦЕВКА 3/4 СТРАНА ШТЕКЕР 90 СТЕ ELL SXSXS ПРИТИСОК ( 1 Единица Парче )

DEN 75.12
Достапно е за нарачката

Стока

Бела фасонски делови кои се користат во вода за пиење апликации само.Наменет за притисок употреба.За употреба каде системи не ќе го надмине 140° F. ПВЦ Распоред 40 Цевки и Притисокот Фитинзи се користат за наводнување, подземни sprinkler системи, плива базени, надворешна употреба и ладна вода за пиење линии.НАПРАВЕНИ ВО САД : За повеќе од еден век, Шарлот Цевка е производство на цевки и фитинзи, кои вработуваат повеќе од 1,400 лојални, напорно Американците.Сите наши производи се со гордост се направени во САД.Се користат за водоснабдување на Услуга (ладна вода, дистрибуција надвор од зградата), за наводнување и индустриски апликации.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата