• Свеж
Жените Девојки Ананас Везени Beanie Порибување Капа Рак Chemo Turban Headbands Зима Капчиња Шапка Ски Поврзана Шапка (Црна)

Жените Девојки Ананас Везени Beanie Порибување Капа Рак Chemo Turban Headbands Зима Капчиња Шапка Ски Поврзана

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

Полиестер,Памук.Еластична затворање. 100% Полиестер Материјал : Памук.Мек и лесен материјал те прави многу удобно и топло.Една големина одговара на сите лизга на bandana е пре-врзан за лесно лизга и исклучување, еластична изградба сите наоколу ќе се водат за удобно да се вклопи удобно било главата size.By примена на супер светло и топло дизајн, оваа капа ти носи многу кул и удобно.Ќе ви овозможи да се облекуваат или фустан надолу било облека за секој нормален или посебен повод особено за црква или Black History month за прифатлива модна изјава.Кул солидна ззп беше наменета за женска или адвокатско облека и жените се во процес на губење на косата се должи на хемотерапија третмани, Алопеција или други медицински поврзани со опаѓање на косата.Тоа е направен специјално да се носи од страна на жените кои имаат малку или без коса.Исто така, може да се носи со ореол перики, со удира или преку целосна перика.Тоа е стилски и удобно алтернатива за перики.Совршен подарок за да се донесе до chemo глава за бричење на партијата.Прилично chemo подароци за жените ракот на пациентите.Пол : Унисекс Предмет тип : Beanie капи Стил : Неврзан Материјал : 100% Полиестер Рака тип : Прилагодлив Шапка обемот : 52~62cm Боја : Црна.Бела.Сина.Пинк.Сива Пакет се вклучуваат : 1*шапка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата