• Свеж
Amosfun Декоративни Банер Свадба Годишнината-Bunting Банер Dovetail Облик-Банер Лен Се Повлече Знаме Лица Материјали

Amosfun Декоративни Банер Свадба Годишнината-Bunting Банер Dovetail Облик-Банер Лен Се Повлече Знаме Лица Материјали

DEN 198.24
Достапно е за нарачката

Стока

Безбедно, трајни и за долго време се користи.Па тоа би можело да биде-се користи многу пати, ако сте складирање тоа.Тие можат да бидат закачени на ѕидови, прозорци, дрво гранки,- врати и сите други места, одлична внатрешна или надворешна декорација.Особено лен банер, повеќе шик и - убава.Тоа навистина може да помогне да се создаде посебни и незаборавни моменти за вас.Совршен разубавувањето да се донесе на забава и - екстра боја на партијата.опис Оваа лен бајрак се користи за партиски декорација ќе додадете една единствена боја на лице и да се создаде добри спомени за вас.Што виси места може да се ѕидовите на собата, windows, mantelpieces и банкет маси, се што може да се замисли.Тоа ќе додадете екстра забава и нов изглед, а со тоа создавање пријатна атмосфера.функција-Боја : како што е прикажано на сликата.-Материјал : лен.-Димензии : 250 x 18 x 0.5 цм.-Тоа навистина може да се создаде посебни и незаборавни моменти за вас.-Тие можат да бидат закачени на ѕидови, прозорци, гранки, вратите и сите други места, затворен или отворен декорација е одлично.-Совршен разубавувањето носи забава и дополнителна боја на партијата.-Посебни лен банери, повеќе шик и поубаво.-Безбедно, издржлив и може да се користи за долго време.Затоа, ако тоа е зачувана, тоа може да се користи повеќе пати.-Боја : Слика 1.-Големина на : 250 * 18 * 0.5 cm Пакетот вклучува 1 x банер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата