• Свеж
Обраснат на лице-Чистење со Четка, Водоотпорен Спин Лицето Четка во Собата со 3 Четка Глави за Длабоко Чистење, Exfoliating, Отстранување Шминка, 2 Брзини за Лице и Тело

Обраснат на лице-Чистење со Четка, Водоотпорен Спин Лицето Четка во Собата со 3 Четка Глави за Длабоко Чистење,

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

3 Четка Глави : Длабоко чистење со четка за чистење на порите.Чистење влакна четка главата за чувствителни и потенка од кожата.Шминка отстранување сунѓерот главата за брзо отстранување шминка.Две Брзина Прилагодувања : Прилагодување на електронски лицето четка од низок до висок за да се прилагоди на вашиот ексфолиране.Ниска брзина овозможува нежно чистење, додека со голема брзина нуди подлабоко ексфолиране.Отстранување шминка, нечистотија, масло, мртвата кожа, blackheads и whiteheads.Целосно Водоотпорен Дизајн : Посебни IP65 водоотпорен дизајн е идеален за оние кои сакаат во туш услуга.Лесен и безбеден за употреба во туш или када, без да се грижите.Ергономски јајце облик дизајн одговара удобно во вашите раце.Одговара на сите типови на кожа : Мека грижа четка наменета за чувствителни и потенка од кожата.Погоден за сите типови на кожа : нормална, сува, мрсна, чувствителни за длабоко чистење на порите и нежно масажа на вашата кожа.Преносни & USB Charing Дизајн : Мал и лесно се зема во вашата чанта дури и за време на патувањето.На лицето чистење со четка е полнење, 45 минути на користење по околу 2-часовно полнење, може да продолжите со користење на повеќе од 1 недела за вашата дневна чистење.Zalaxy Обраснат на лице-Чистење со Четка На ZALAXY лицето четка поставите работи за сите - мажи, жени, акни-склони кожата, чувствителни на кожата, сува кожа, мазна кожа.Компактен и Пренослив Оваа батерија управувана лицето четка за лесно се вклопува во вашата чанта.Донесе до каде вашиот презафатен начин на живеење потребно за вас.Водоотпорен Дизајн IP65 отпорен на вода е совршен за користење во бања или туш.Ергономски водоотпорен четка рачка совршено се вклопува во вашата рака.Две брзини Високи и Ниски, за прилагодена спа-како искуство за вашата кожа 3 Ротирачка Четка Глави : Длабоко чистење со четка глава : чистење на кожата темелно за секојдневно чистење со мека четка.Чистење влакна четка глава : темелно да се отстрани cutin, да ги задржи на кожата се чисти.Шминка отстранување сунѓерот глава : соработуваат со лицето чистење или шминка-отстранување течност за употреба, лесно да се добие мека чистење и брзо отстранување шминка Спецификација : Материјали : ABS Моќ : Од 1,5 W Производ тежина : 190g Производ Големина : 2.17 x 2.17 x 3.66 ВО Време на Полнење : 2h Пакет се Вклучени 1* Електрична Лицето Чистење на Уредот 3* Различни Четка Глави 1* Полнење преку USB Кабел 1* Прирачник за Корисникот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата