• Свеж
Мајк Gesicki Autographed Пен Државниот Мини Шлем - JSA Сведок Овласти Црна

Мајк Gesicki Autographed Пен Државниот Мини Шлем - JSA Сведок Овласти Црна

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Страна Autograph на Мајк Gesicki на Penn State Nittany Lions на Schutt Фудбал Мини Шлем.Овој предмет има Џејмс Spence Сведок Автентикација, кој доаѓа со JSA #'ed подесувате-доказ налепница и појавување JSA Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Spence LOA веб-страница и тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата