• Свеж
AirTag Случај со Keychain, Безбедно Држачот со Keyring, Заштитна Маска за Воздух ознака, Отпорен на Гребење ,Безбедно и Перат - Зелена

AirTag Случај со Keychain, Безбедно Држачот со Keyring, Заштитна Маска за Воздух ознака, Отпорен на Гребење

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

[Високо-Квалитетни] : Ова airtag носител е прилагодена за apple Airtag tracker особено, само компатибилни со Airtag, направени на квалитетот и меки силиконски. [Лесно да се одржи] : На уникатен дизајн на Airtag keychain е пренослив и лесен за употреба.На Keyring затворање држи случај остане затворена и да се избегне Airtag покрие лизгачки надвор случајно. [Удобно & Трајни]:Оваа силикони Airtag поклопецот е мазна, лесна за чистење, Анти-отпечаток, отпорно на Гребење, капка заштита. [Употреба Повод]:Оваа Airtag случај доаѓа со keyring, можете да го закачите на вашата Чанта, Пет јака, Keyring или Keychain, Куфер, Багаж, Торби итн.Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag да работите што сакате да ги задржите следење. [Пакет] : 1*Заштитни случај за Airtag. (Не вклучувајќи го Airtag tracker).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата