• Свеж
Прилично Comy Eyeliner Течни Водоотпорен Траен Eyeliner 15 Боја

Прилично Comy Eyeliner Течни Водоотпорен Траен Eyeliner 15 Боја

DEN 71.76
Достапно е за нарачката

Стока

15 различни бои, идеален за партија, козметички шоу, во живо на шоуто, матурска вечер, танц партија, и свадба шминка.Тоа ќе биде совршен подарок за вашите пријатели, bestie, семејства.Уникатно лесни, вода-исполнет текстура, тоа глајд модели на напор, а потоа се суши надолу без проблеми, што ќе биде око-catcher во секоја прилика.Лесно да се отстрани eyeliner со шминка смена, брза и чиста,никогаш не се грижите за пигментацијата.Долготрајни одржување, вода-тесни, мат шарени ефект.Ве молиме не трепка очи веднаш по употребата, почекајте 2-3 минути за тоа да се исуши.Спецификации : Формулација : Liquid Waterproof // водоотпорен : Yes Benefit : Долго-lasting Single боја//мулти-боја : Мулти-colored Size : 12.3*1.2*1.2 cm Packaged Тежина : само 11,6 g Package се вклучени : 1 парче.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата