• Свеж
ПАКЕТ ОД 24 КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ 7.5 X 92MM СО КАПИ И СЛОБОДНИ TORX МАЛКУ

ПАКЕТ ОД 24 КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ 7.5 X 92MM СО КАПИ И СЛОБОДНИ TORX МАЛКУ

DEN 1792.80
Достапно е за нарачката

Стока

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.РАМКА ЗАВРТКА.КОНКРЕТНИ ЗАВРТКА.ЗАВРТКА КАПА.КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ, ZYP , СО TORX МАЛКУ И КАПИ, ПРАКТИЧНО СТРЕС СЛОБОДНО, ДОЗВОЛУВАЈЌИ ИМ БЛИСКУ ДО РАБОТ АПЛИКАЦИИ.TORX ГЛАВАТА ЗАВРТКА ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВРТЕЖЕН МОМЕНТ КОНТРОЛА.ЗАВРШИ СО КАПАК КАПИ.ПРЕКУ-ОДРЕДУВАЊЕ, ЕЛИМИНИРАЊЕ НА ПОТРЕБАТА ЗА ОЗНАЧУВАЊЕ И REPOSITIONING.ВИСОК КАПАЦИТЕТ СО INTERLOCKING НИШКА ВО БАЗА МАТЕРИЈАЛ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата