• Свеж
X-DREE 250mL Лабораторија Пластични Течни Сад Мерење на Купот Beaker(250ml laboratorio plástico cosa recipiente medidor vaso taza

X-DREE 250mL Лабораторија Пластични Течни Сад Мерење на Купот Beaker(250ml laboratorio plástico cosa recipiente

DEN 429.60
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 27g; Пакет Содржина : 1 x Beaker.Главната Боја : Clear; Големината на Телото : 98 x 75мм / 3.86" x 2.95" (H*D).Капацитет : 250m L(Capacidad : 250m L.Име на производ : Beaker(Nombre del producto : cubilete. 250m L Лабораторија Пластични Течни Сад Мерење на Купот Beaker Plastic мерка првенство кригла, направени во справи.Воскресна нумерички graduations од 100ml да 250ml за лесна за читање.Секој мерење beaker има скала, го покрена нумеричка graduations дека нема да избледи, се мијат се исклучи или да го распушти со хемикалии.На beaker се користи за да се измери количини на течност, голема лабораториски мерења.Опис на Spanish250ml laboratorio plástico cosa recipiente medidor vaso taza País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico Peso neto : 27 g; Contenido del paquete : 1 x vaso Color директорот : transparente; Tamaño : 98 x 75 mm / 3.86' 'x 2.95' '(H * D) Capacidad : 250m LNombre del producto : cubilete.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата